Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adamowicz, po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez ONA, 9 stycznia 2014 r. o 18:34
A co jeszcze chciałbyś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie się nic nie robi, nie ma żadnych przetargów, a wszystkie przetargi prześwietla rio, cba, cbś i prokuratura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dead napisał:
W gminie się nic nie robi, nie ma żadnych przetargów, a wszystkie przetargi prześwietla rio, cba, cbś i prokuratura.
Jakoś nic się w sprawie nie dzieje!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w sprawie tych lodów wyszlo? Połowica robi loepsze od gwiazdeczki disko? Ilebyków poszło na zagode?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble ble ble napisał:
Ale musiałeś się mocno w ten pusty lep pierd.... Pewnie gwiazdy zobaczyłeś? A może mózg ci zmrozill po dożynkowych lodach oczywiście produkowanych przez słynnego świniolodziarza.
Chodzi ci o te lody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie o te sławne lody ogniste 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysoki poziom dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki jaki prezentuuuujjeeesz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo jesteś głupkiem, abo pisowcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty  kim jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w wyborach do parlamentu głosuję na PIS, a w wyborach samorządowych nigdy nie zagłosuję za pisem . Chyba jak większość ludzi w naszej gminie. Uważam też, że obecna władza gminna ,, sobie nie radzi'' , ale jak nie ubliżałem kapłanowi , tak i temu nie ubliżam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A ja  w wyborach do parlamentu głosuję na PIS, a w wyborach samorządowych nigdy nie zagłosuję za pisem . Chyba jak większość ludzi w naszej gminie.   Uważam też, że obecna władza gminna ,, sobie nie radzi'' , ale jak nie ubliżałem kapłanowi , tak i temu nie ubliżam.
Jak można porównywać Kapłana i Adamowicza? Kapłan-nieudacznik realizował budżet w niewielkim stopniu a Adamowicz w 95-98% 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sołtys napisał:
gość napisał:
A ja  w wyborach do parlamentu głosuję na PIS, a w wyborach samorządowych nigdy nie zagłosuję za pisem . Chyba jak większość ludzi w naszej gminie.   Uważam też, że obecna władza gminna ,, sobie nie radzi'' , ale jak nie ubliżałem kapłanowi , tak i temu nie ubliżam.
Jak można porównywać Kapłana i Adamowicza? Kapłan-nieudacznik realizował budżet w niewielkim stopniu a Adamowicz w 95-98%
sołtys napisał:
Brakuje konkretów na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz konkretów,proszę: W gminie nic się nie robi, nie ma przetargów ( czyli zero ) , a cba i prokuratura prześwietla ciągle te wszystkie przetargi ( czyli zero )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieje dzieje organa ścigania mają pełne ręce roboty!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w gminie zapasy będą trenowali w ramach projektu z funduszu ha ha ha ha !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co pozyskują fundusze unijne na kobiece zapasy czyli w gminie wszystko ok 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwy napisał:
Dzieje dzieje organa ścigania mają pełne ręce roboty!!!!!!!!
Tak,tak.Wiemy o tym od dożynek w Misiach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagadka: dlaczego czerwoni donosiciele nie widzą sprzeczności w stwierdzeniu, że w gminie nie ma przetargów, a jednocześnie wszystkie przetargi są prześwietlane przez służby ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-a Adamowicz to oszust. Realizuje plan kolesi w 1oo_%.Jego nie można porównywać ani do Kapłana ani do Michaluka.Jego,, zerowe" zachowanie można było zauważyć na dożynkach Berezie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...